fbpx

Kdo jsme?

Jsme tři sestry

Vedoucí Veronika, novopečená maminka. Mě potkáte, pokud se k nám přihlásíte na kurz. S krasopsaním jsem se vlastně poprvé setkala v mé práci asi před 3 lety. Natolik mě nadchlo, že se mu teď kromě svého milujícího muže a syna věnuji, nakolik je to možné.

K Verči jsme se přidaly my, Kristýna a Tereza. Jsme dvojčata, obě studentky medicíny (každá jinde), a ačkoli sdílíme spoustu koníčků, jsme opravdu dvě různé osoby. To Verča nás „nakazila“ moderním krasopsaním.

abt_bez_pozadi
DSC_0123
DSC_0133
DSC_0140

Všechny tři nás spojuje láska ke krasopsaní, moderní kaligrafii a všeho kolem a také neustálá potřeba „něco“ tvořit. Vítáme každého, kdo sdílí toto nadšení s námi. Chtěly bychom, aby náš web byl inspirací pro všechny krasopisce a kreativní duše.

Netajíme se tím, že naše nejoblíbenější značka je Tombow. Proto zde na těchto stránkách nenajdete pomůcky jiných značek (snad na výjimky).

DSC_0097

Nezáleží na tom, zda jste profesionální grafik nebo typograf, nebo s „handletteringem“ nyní začínáte. Naším posláním je pomáhat všem nadšencům při učení nebo vylepšování svých krasopisných schopností. 

Na našich sociálních sítích také můžete sdílet vaše výtvory pro inspiraci všem. Na Facebooku nám napište přímo na zeď a na Instagramu s označením @milujeme_krasopsani.

Na našem webu vám taky nabízíme pomůcky pro základy krasopsaní – písanky. Také nejrůznější grafiku a tiskoviny, co se týče svatby, vítání miminka, oslavy, blahopřání, no a také „popsání“ všeho možného! Zavítejte do našeho e-shopu nebo nás kontaktujte a sdělte nám vaše potřeby.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

IMG_0130
IMG_20180124_175224